خريد بليط هواپيما ماهان

راهنماي خريد بليط هواپيما

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان را در كوتاه ترين زمان بخرند. در سامانه هاي خريد اينترنتي بليط هواپيما خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود.

سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت  و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه  ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت  وارد شويد.

ادامهـ مطلبـ
بازدید : | ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۳:۰۲ | دانيال
برچسب: ،

ارزانترين بليط هواپيما، مناسب ترين بليط نمي باشد!

يك اشتباهي كه در برخي مسافران به وجود مي آيد اين كه فقط دنبال ارزان ترين بليط هواپيما مي باشند و امكانات آن خط پروازي و ايرلاين را ناديده مي گيرند. در واقع بايد گفت ارزانترين بليط هواپيما، هميشه بهترين بليط نمي باشد. صندلي هاي هواپيما به انواع مختلف كلاسهاي پروازي تقسيم شده اند كه خدمات هر كدام مختلف مي باشد و روي قيمت بليط تاثير مي گذارد.

خود نوع هواپيما و حتي امكاناتي كه برخي شركت هاي هواپيمايي موقع پرواز در اختيار شما قرار مي دهند بر روي قيمت بليط هواپيما تاثير گذار مي باشد. در واقع كاري كه شما موقع جستجو بليط ارزان هواپيما بايد انجام بدهيد آن مي باشد كه با موقعيت يكسان بليط ها را با هم مقايسه كنيد و بليط ارزانتري پيدا كنيد نه اينكه دنبال ارزانترين بليط هواپيما باشيد.

نكته ديگري كه موقع جستجو در بليط هواپيما ارزان بايد به آن توجه داشت انتخاب از نوع بليط هاي چارتري و سيستمي مي باشد. درست مي باشد كه در برخي زمانها مثل زمانهاي كم سفر بليط چارتر از بليط سيستمي ارزانتر مي باشد اما در صورت لغو بليط چارتري جريمه آن بيشتر از بليط سيستمي مي باشد و در نتيجه هزينه كمتري از مبلغ اصل بليط به شما بر مي گردد. همينطور بليط چارتر، نرخ مخصوص كودك (2 تا 12 سال) ندارد و قيمت بليط در اين مقطع سني هم همانند بزرگسال مي باشد.

اينها همه موقعيتي مي باشد كه موقع انتخاب و خريد بليط بايد توجه باشيد تا بتوانيد بليط ارزان هواپيما را تهيه كنيد مگر اينكه واقعا امكانات و موقعيت پروازي برايتان مهم نباشد و فقط دنبال ارزانترين بليط هواپيما باشيد.

ادامهـ مطلبـ
بازدید : | ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۲:۲۷ | دانيال
برچسب: ،

آخرین مطالب ارسالی

معرفي سايت تيك بان

يك تجربه از خريد بليط هواپيما در خارج از ايران به صورت انلاين

مشكل جديد: بليط هاي تقبلي براي سفر هاي هوايي

مهر 97 هزينه سفر هوايي عتبات چقدر خواهد بود؟

بليط ارزان: واقعيت يا تبليغات رسانه اي

قيمت بليط هواپيما داخلي

بليط چارتر

بليط ارزان كيش دقيقه 90

خريد بليط هواپيما از تهران به اصفهان - تيك بان

قيمت بليط هواپيما ماهان چطور تعيين ميشود؟

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان