خريد بليط هواپيما ماهان

چرا قطار را براي مسافرت خود انتخاب كنيم

وقتي با قطار سفر مي كنيد، ديگر مجبور نيستيد ساعت ها پشت كاميون هاي كند رو و كثيف بمانيد. و يا ساعت ها در ترافيك و راه بندان شهرها مانده و آلودگي شهرها و دود خودروها را تحمل كنيد.
سفر با قطار، به شما كمك مي كند تا زيبايي هاي طبيعي را به نظاره بنشينيد؛ وقتي در تپه هاي سرسبز، شهرهاي رنگارنگ و حتي حومه هاي عجيب و جالب اين شهرها را ببينيد.
_ اذيت نشدن همگام كنترل مدارك شناسايي و پاسپورت و ويزا، در مرزهاي كشور، وقتي قصد سفر به خارج از كشور با قطار داريد.
 
مسافران قطار، ديگر لازم نيست هويت خود را براي بررسي به نگهبانان مرزي هنگام عبور از مرزهاي ايران و ورود به كشور مقصد با انتظار در صف هاي طولاني اعلام نمايند. (چك هاي امنيتي تصادفي هنوز هم هر چند رخ مي دهد.)

ادامهـ مطلبـ
بازدید : | ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۰:۳۲ | دانيال
برچسب: ،

چگونه هزينه هاي خريد بليط هواپيما را كاهش دهيم؟

 وقتي شما بليط خطوط هوايي را خريداري مي كنيد؛ يك سند، براي شما صادر مي شود توسط آن شركت هواپيمايي و يا  آژانس مسافرتي موردنظر شما، و به نوعي تاييد كننده خريد شماست؛ و نشان دهنده آن است كه كه شما، يك صندلي در يك پرواز در هواپيما خريداري كرده است. دو نوع بليط هواپيمايي وجود دارد :
 
1. بليطهاي سبك هاي قديمي تر يا كوپن ها : در حال حاضر به عنوان بليط هاي كاغذي به مسافران ارائه مي گردد.
 
2. در حال حاضر، نوع شايع تر، يعني بليط هاي الكترونيكي، سهل الوصول تر و قابل دريافت از طريق ايميل و حتي پيامك مي باشد.

ادامهـ مطلبـ
بازدید : | ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۸:۱۹ | دانيال
برچسب: ،

راهنماي خريد بليط هواپيما

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان را در كوتاه ترين زمان بخرند. در سامانه هاي خريد اينترنتي بليط هواپيما خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود.

سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت  و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه  ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت  وارد شويد.

ادامهـ مطلبـ
بازدید : | ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۳:۰۲ | دانيال
برچسب: ،

ارزانترين بليط هواپيما، مناسب ترين بليط نمي باشد!

يك اشتباهي كه در برخي مسافران به وجود مي آيد اين كه فقط دنبال ارزان ترين بليط هواپيما مي باشند و امكانات آن خط پروازي و ايرلاين را ناديده مي گيرند. در واقع بايد گفت ارزانترين بليط هواپيما، هميشه بهترين بليط نمي باشد. صندلي هاي هواپيما به انواع مختلف كلاسهاي پروازي تقسيم شده اند كه خدمات هر كدام مختلف مي باشد و روي قيمت بليط تاثير مي گذارد.

خود نوع هواپيما و حتي امكاناتي كه برخي شركت هاي هواپيمايي موقع پرواز در اختيار شما قرار مي دهند بر روي قيمت بليط هواپيما تاثير گذار مي باشد. در واقع كاري كه شما موقع جستجو بليط ارزان هواپيما بايد انجام بدهيد آن مي باشد كه با موقعيت يكسان بليط ها را با هم مقايسه كنيد و بليط ارزانتري پيدا كنيد نه اينكه دنبال ارزانترين بليط هواپيما باشيد.

نكته ديگري كه موقع جستجو در بليط هواپيما ارزان بايد به آن توجه داشت انتخاب از نوع بليط هاي چارتري و سيستمي مي باشد. درست مي باشد كه در برخي زمانها مثل زمانهاي كم سفر بليط چارتر از بليط سيستمي ارزانتر مي باشد اما در صورت لغو بليط چارتري جريمه آن بيشتر از بليط سيستمي مي باشد و در نتيجه هزينه كمتري از مبلغ اصل بليط به شما بر مي گردد. همينطور بليط چارتر، نرخ مخصوص كودك (2 تا 12 سال) ندارد و قيمت بليط در اين مقطع سني هم همانند بزرگسال مي باشد.

اينها همه موقعيتي مي باشد كه موقع انتخاب و خريد بليط بايد توجه باشيد تا بتوانيد بليط ارزان هواپيما را تهيه كنيد مگر اينكه واقعا امكانات و موقعيت پروازي برايتان مهم نباشد و فقط دنبال ارزانترين بليط هواپيما باشيد.

ادامهـ مطلبـ
بازدید : | ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۲:۲۷ | دانيال
برچسب: ،

آخرین مطالب ارسالی

وضعيت واي فاي در هواپيماها چگونه است؟

راهنماي خريد بليط هواپيما از سايت تيك بان

مكان هاي بكر اروپايي براي سفر تابستاني

رايگان سواري براي آنهايي كه پول كافي براي سفر ندارند

كدام كشورها براي مسافرت انفرادي مناسب اند؟

پيكاپ پاسپورت چيست؟

براي رفتن به فرودگاه از ماشين شخصي يا از تاكسي استفاده كنيم؟

راهكارهايي ساده براي سفري ارزان

بهترين مكان هاي تفريحي آبي براي سفر تابستاني

اطلاعاتي درباره فرودگاه در حال ساخت آل مكتوم دبي

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان