خريد بليط هواپيما ماهان

چند نكته كه خانوم ها بايد قبل از سفر به ارمنستان بدانند!

نكاتي كه خانم ها بايد قبل از سفر به ارمنستان بدانند: كشور ارمنستان داراي قاعده و قوانين خاصي است و از نظر امنيت هم خوب است ما در اين مقاله قصد داريم نكاتي به خانوم ها قبل از سفر به ارمنستان بياموزيم پس با ما همراه باشيد.

 يكي از دلايل مهمي كه خانوم‌ها را وادار به سفر ميكند كسب آرامش و تمدن اعصاب است‌. سفر كردن خانوم ها امري عادي و طبيعي است اما در برخي موارد ممكن است در سفرشان دچار مشكل شوند و بايد براي حل نمودن آن راه حل هايي داشته باشند.

هر كشور داراي قوانين خاصي است كه ما خودرا با شرايط و قوانين آن كشور به طور كامل وفق بدهيم و از آن به نحو احسن طبعيت كنيم . بهتر است خانوم ها تنهايي به هيچ كشوري سفر نكنند اما اگر دوست دارند تنهايي سفر كنند اين مقاله را بخوانند.

پوشش در ارمنستان

در كشور ارمنستان هيچ نوع پوشش خاصي براي مردان و زنان تعريف نشده است اما لازم از زماني كه به اين كشور ورود ميكنند تا زمان خروج از اين كشور حجاب و پوشش مناسب را داشته باشند و تا حد ممكن از لباس هاي مناسب و بلند استفاده كنند و از پوشيدن لباس هاي نامناسب و بدن نما خودداري كنند با اين كار آزادانه در شهر قدم ميزنيد و ازتور ارمنستان لذت ميبريد. ايروان جزو امن ترين شهر هاي دنيا است  اما احتياط كردن هميشه براي خانوم ها لازم و ضروري است حتما مواظب كيف و مدارك شناساييتان باشيد سعي كنيد از خيابان هاي خلوت عبور نكنيد و همواره در خيابان ها و مراكز شلوغ قدم بزنيد حدالامگان فصل تابستان را شلوغ است و سيل عظيمي از توريست ها در خيابان ها و پارك ها وجود دارند پس سعي كنيد در فصل تابستان به تور ارمنستان سفر كنيد تور لحظه آخري معمولا براي اين كار زياد خوب نيست.

اقامت در ارمنستان

اگر محل اقامت شما از مركز شهر دور است سعي كنيد بيشتر از ساعت ۱۱ شب در خيابان ها نمانيد. استفاده از وسايل نقليه عمومي براي جابجايي به مراتب براي خانوم ها امن تر و آسان تر خواهد بود. خانوم ها ميتوانند براي جابجايي از مترو استفاده كنند زيرا تمامي خطوط مترو در شهر تا ساعت ۱۲ شب به مسافران سرويس ميدهند در تور ارمنستان اگر آدرسي گم كرديد اصلا نگران نباشيد زيرا مردم ايروان بسيار صميمي هستند و به گردشگران احترام ميگذارند پس هر سوالي ميتوانيد از آن ها بپرسيد يادتان باشد در ارمنستان كمتر كسي به زبان انگليسي مسلط است پس بهتر است قبل از سفر جملات كاربردي ارمني را ياد بگيريد تا در حين سفر به مشكل بر نخوريد  شما درصورت رعايت برخي قوانين مهم ارمنستان ميتوانيد سفر خوبي به اين كشور داشته باشيد.

ادامهـ مطلبـ
بازدید : | ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۵:۳۲:۲۹ | دانيال
برچسب: ،

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

معرفي سايت تيك بان

يك تجربه از خريد بليط هواپيما در خارج از ايران به صورت انلاين

مشكل جديد: بليط هاي تقبلي براي سفر هاي هوايي

مهر 97 هزينه سفر هوايي عتبات چقدر خواهد بود؟

بليط ارزان: واقعيت يا تبليغات رسانه اي

قيمت بليط هواپيما داخلي

بليط چارتر

بليط ارزان كيش دقيقه 90

خريد بليط هواپيما از تهران به اصفهان - تيك بان

قيمت بليط هواپيما ماهان چطور تعيين ميشود؟

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان